Оформлення замовлення

Заповніть форму, ми вам зателефонуємо

Деталі замовлення

Контактна інформаціяКомпанія CFservice дякує Вам за довіру.

Ваше замовлення прийняте в роботу, найближчим часом менеджер зв’яжеться з Вами.

Деталі замовлення Ви можете подивитися в особистому кабінеті або на пошті.

Компанія Cfservice дякує Вам за довіру.
Ми зв’яжемося з Вами якомога швидше.

Як зберегти свіжість квітів

Догляд за рослинами

Важко зустріти жінку, яка не любить квітів.  І якщо букет зберігає свою свіжість довгий час, то часто ми чуємо, що людина, яка зробила цей приємний подарунок, має добрі і хороші почуття до Вас.  Може це і вірно, але краса і довговічність зрізаних квітів безпосередньо залежить від догляду за ними.  Флористи створили ємності, просочені губки, автоматичні зрошення і поливи, безліч пристосувань, щоб продовжити життя букетів.

Цими тонкощами можна скористатися, встановлюючи їх в офісах, салонах, під час конференцій, симпозіумів, для подарунка нареченій і іменинниці.  Але як грамотно поставитися до квітів, які принесли до Вашого будинку і вони виглядають традиційним зрізаним букетом?  Наша клінінгова компанія ділиться практичними порадами, як довго зберегти свіжість квітів:

  1. Міняйте щодня воду у вазі. Це перешкоджає виникненню і розмноженню гнильних бактерій, які гублять квіти.
  2. У воду потрібно опустити тільки голі стебла квітки, а гілочки і листочки, що ростуть поруч, потрібно обірвати.
  3. Дезінфекція води у вазі також сповільнює процес зів’янення рослин. Для цього в воду поміщають активоване вугілля у вигляді декількох таблеток. Для троянд, гвоздик та хризантем сприятливий фон в воді надасть таблетка аспірину.

 1. Люблять троянди і гвоздики солодку воду у вазі. Для їх підгодівлі цукром досить додати у воду його десертну ложку.
 2. Важливо зрізати кінчик стебла, перед тим як поставити у вазу, гострим ножем навскоси.
 3. Секретом може бути невеликий нюанс: кінчик троянди зрізати потрібно під струменем води, а квіти з жорстким стеблом, зрізані з куща гілки очищають від шкірки і розщеплюють стеблинку на кілька частин. Це дозволить рослині легше всмоктувати воду і корисні речовини з неї.
 4. Квіти з порожнистим стеблом всередині, такі як дельфініум, будуть порційно вбирати воду і поступово насичуватися, якщо на основу стебла одягнути невеликий шматочок вати.
 5. Обов’язково враховуйте сумісність квітів. Не ставте троянди або гвоздики в вазу з будь-якими іншими – вони цього не люблять.
 6. Квіти чутливі до різких перепадів температур, вони в’януть на протягах і поблизу опалювальних приладів. Створивши їм комфортну обстановку, дотримуючись перерахованих вище умов і опускаючи на ніч у ванну з водою, можна значно збільшити термін їх життя.

Наша клінінгова компанія пропонує різні види послуг: прибирання, хімчистка меблів, дезінфекція, боротьба з шкідниками, суха чистка килимів, хімчистка шкіряних меблів.

Рекомендовані поради

Як зберегти зелений газон зимою

Догляд за рослинами
Смарагдовий газон з коротко стриженої травички, однакової висоти зачаровує своєю зеленою життєствердною простотою і одночасно, вже декілька століть, як є...