Оформлення замовлення

Заповніть форму, ми вам зателефонуємо

Деталі замовлення

Контактна інформаціяКомпанія CFservice дякує Вам за довіру.

Ваше замовлення прийняте в роботу, найближчим часом менеджер зв’яжеться з Вами.

Деталі замовлення Ви можете подивитися в особистому кабінеті або на пошті.

Компанія Cfservice дякує Вам за довіру.
Ми зв’яжемося з Вами якомога швидше.

Як доглядати за посудомийною машиною

Догляд за технікою

З появою в побуті посудомийних машин прибирання на кухні значно полегшилося.  Посуд став скриплячим від чистоти, а сліди від крапель води зникли, додавши тарілкам, келихам і ложкам блиску.  Зручності при заміні тарілок, ідеальне очищення сковороди, її скляної кришки, каструль і багато іншого вивели посудомийну машину на щабель самостійної ідеальної господині, яка легка і безпечна в зверненні.

Догляд за посудомийною машиною

Однак, в будові посудомийної машини багато місць, які потребують особливої ​​уваги.  В шлангах і прокладці може накопичуватися волога, яка за відсутності повітря сприяє виникненню і зростанню плісняви. Дрібні залишки їжі, які застряють і загнивають в отворах мийної каруселі і під піддоном, сприяють виникненню неприємного запаху.  Якщо це має місце, посудомийну машину потрібно вимити, дотримуючись рекомендацій клінінговой компанії:

  1. За допомогою лимонної кислоти. У 200 мл води потрібно розчинити 2 – 3 ст.  ложки лимонної кислоти, встановити стакан на дно посудомийної машини і запустити найбільш тривалий цикл при максимальній температурі.  Це допоможе позбутися від неприємного запаху і вапняного нальоту.
  2. За допомогою соди і перекису водню.  Змішати 2 склянки соди і 2 столових ложки перекису водню.  Можна додати у цю суміш цитрусове ефірне масло.

З отриманої пасти потрібно сформувати кульки і дати їм висохнути.  Після цього потрібно помістити їх на дно посудомийної машини і поставити склянку оцту з 1 ст.  ложкою миючого засобу.  Запустити повний цикл.

Догляд за посудомийними машинами

Регулярне повторення цих маніпуляцій, наприклад, під час генерального прибирання допоможе видалити вапняний наліт, неприємний запах і буде запобігати утворенню грибка. Якщо вживати заходів з профілактики, то повторювати вищеописані процедури не доведеться дуже часто.

Для профілактики:

  • Під час миття посуду потрібно завжди використовувати засіб від накипу.
  • Після кожного використання посудомийної машини видаляти залишки їжі з мийної каруселі і з-під піддона.

Наша клінінгова компанія готова взяти на себе: прибирання, генеральне прибирання, прибирання після ремонту, миття вікон, боротьба з комахами, хімчистка меблів на дому.

Рекомендовані поради

Як почистити ноутбук від пилу

Догляд за технікою
Важливою і практично незамінною сьогодні є невелика річ – ноутбук, який є майже в кожному будинку.  Якщо в якийсь момент...

Як змазати замок металевих дверей

Догляд за технікою
Однією з найскладніших перешкод на шляху може виступити заїдання вхідного замка.  Через це можна спізнитися в школу, на роботу, на...

Як доглядати за мультиваркою

Догляд за технікою
Прибирання на кухні всключає приведення в порядок побутової техніки, яка полегшує і урізноманітнює побут, приготування їжі. Одним з сучасних приладів,...